Na úvodní stránku

Ze světa

Kadeti vezou tři bronzové medaile

Dnes skončilo finálovými boji mistrovství Evropy juniorů a kadetů. Kadeti vybojovali celkem tři medile – dvě ve čtyřhře a jednu ve dvouhře.

Fuček Miloslav

24.07.2018

Ze světa

Přečteno: 467

Komentářů: 0

Zemřel Dragutin Šurbek

Ve věku 71 let zemřel chorvatský stolní tenista, dlouholetý soupeř Milana Orlowského, Dragutin Šurbek.

17.07.2018

Ze světa

Přečteno: 164

Mistry světa Čínané

Mistrovství světa v Kuala Lumpuru skončilo, ve finále mužů i žen Čína porazila shodně Japonsko 3:0.

08.03.2016

Ze světa

Přečteno: 1216

Nominace na mistrovství světa družstev 2015

Na mistrovství družstev v Malajsii pojedou na přelomu února až března 2016 čtyři muži a čtyři ženy.

21.12.2015

Ze světa

Přečteno: 1187

Šimon Bělík vítězem Eurominichamps 2015

Šimon Bělík vyhrál Eurominichamps hráčů ročníku 2004, který je neoficiálním mistrovstvím Evropy pro ročníky 2004 a 2003. Obdřej Květon vyhrál ve stejné kategorii útěchu.

31.08.2015

Ze světa

Přečteno: 1351

Jako poslední neuspěl na paralympiádě ani Ivan Karabec

Na paralympiádě v Londýně se nejdéle držel v soutěži stolních tenistů Ivan Karabec. Nakonec ale nestačil na světovou jedničku a se soutěží se bohužel rozloučil také.