Oddíl stolního tenisu prování dábor žáků všech výkonností včetně začátečníků do nového školního roku.

Z domova

Přečteno: 1561

Komentářů: 0

Soutěže ve stolním tenisu včera skončily čtyřhrami

Letní olympiáda dětí a mládeže se chýlí ke konci. Soutěže ve stolním tenisu skončily včera, kdy se hrály čtyřhry.

27.06.2013

Z domova

Přečteno: 1803

Dvouhry dohrány – vítězi jsou Lapčík, Sedlář, Pyskatá, Blašková

Dvouhry stolního tenisu jsou na Letní olympiádě dětí a mládeže dohrány. Dnes nás čekají ještě čtyřhry.

26.06.2013

Z domova

Přečteno: 1521

Na Letní olympiádě dětí a mládeže dnes zahájily soutěže ve stolním tenisu

Letní olympiáda dětí a mládeže má dnes svůj druhý sportovní den. Soutěže stolních tenisů jsou na programu dnes a zítra.

25.06.2013

Z domova

Přečteno: 1639

Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat

Ve finále předposledního turnaje série Grand Prix starších žáků na Zbraslavi v sobotu porazil Petr Marat ve finále Stanislava Dusíka. Třetí místo vybojoval David Průša nad Petrem Trucem.

12.03.2013

Z domova

Přečteno: 1531

S novou posilou ženy TTC Praha zvítězily

V pátek 1. 3. 2013 poprvé nastoupila za tým žen TTC Praha nová posila Helena Suková. Ženy TTC praha favorizovaného soupeře porazily 7:3. Hráčky hrály v domácím prostředí, tedy v herně stolního tenisu Centrum zábavy.

05.03.2013

Z domova

Přečteno: 1324

V Praze podpora stolního tenisu klesá

Po změně loterijního zákona by mělo jít v Praze o 650 milionů více na sport. Stolní tenis to ale letos nepocítil vůbec, spíše naopak.

05.06.2012

Z domova

Přečteno: 1409

Vítězem Masters Dvořák, Grand Prix vyhrál Zahrádka

V úterý 8. 5. 2012 vyvrcholila v Praze sezóna stolního tenisu dorostu závěrečným turnajem pražské Grand Prix Masters, který je pro šestnáct nejlépe umístěných hráčů Gradn Prix.