Na úvodní stránku

Z domova

Mladší žactvo si o víkendu rozdělilo tituly na Jižním Městě

O uplynulém víkendu se v Praze na Jižním Městě konalo mistrovství České republiky mladšího žactva.

Fuček Miloslav

24.05.2016

Z domova

Přečteno: 1176

Komentářů: 0

Mistry republiky dorostu jsou SKST Baník Havířov a SKST Hodonín

SKST Baník Havířov měl na Mistrovství ČR dorostu své oba týmy ve finále. Dorostenci porazili TJ Ostravu KST a dokráčeli ke zlatu, dorostenky Havířova nestačily na SKST Hodonín a skončily druhé.

07.03.2016

Z domova

Přečteno: 1217

Mistry republiky se stali starší žáci Přerova a starší žákyně Havířova

O tomto víkendu probíhá v Ostravě mistrovství České republiky družtev staršího žactva a dorostu. Včera se hrála kategorie staršího žactva, v níž se z titulů radovaly celky SK Přerova a SKST Havířova.

06.03.2016

Z domova

Přečteno: 1222

KT Praha - SKST Baník Havířov B 10:2

KT Praha porazilo za dvě hodiny SKST Baník Havířov. Jediný kdo bodoval za hosty byl Ivan Karabec, který porazil Milana Orlowského a Petra Javůrka, ale na Tomáše Havlíka už nestačil.

20.02.2016

Z domova

Přečteno: 1156

Žebříčkový turnaj staršího žactva v Havířově

O víkendu probíhal v Havířově žebříčkový turnaj staršího žactva, na který bylo nominováno 24 statších žáků a 24 starších žákyň. Turnaj se hrál dvoustupňovým systémem.

07.12.2015

Z domova

Přečteno: 1142

O dvou uplynulých víkendech zahájila série pražských Grand Prix mládeže

V sobotu 19. 9. hráli na Kotlářce dorostenci a v neděli 20. 9. mladší žactvo a v sobotu 26. 9. hrálo v Modřanech starší žactvo a v neděli nejmladší žactvo.

27.09.2015

Z domova

Přečteno: 1243

Devadesát let Československého stolního tenisu v Hodoníně

V sobotu 30. 5. 2015 se konala v Hodoníně oslava 90. výročí československého stolního tenisu. Byla zde panelová výstava a po ní následoval tříhodinový program, v němž se střídaly rozhovory a exhibice.

01.06.2015

Z domova

Přečteno: 1828

Dělba medailí v Jaroměři

Mistrovstvím ČR mladšího žactva zakončila série letošních mistrovství republiky jednotlivců. Po třech medailích vybojovali František Onderka (1 zlatá a 2 stříbrné), Tomáš Martinko a Radek Skála (oba mají kompletní sbíru – zlatou – stříbrnou a bronzovou), Jan Mokrejš (tři bronzové), Linda Záděrová (také kompletní sbírka zlato – stříbro a bronz) a Martina Nováková (1 x stříbrná a 2 x bronzová). Celkem na medaile dosáhlo šestnáct hráčů.