Na úvodní stránku

Rodinná liga stolního tenisu v Praze

S otevřením Centra zábavy vzniká i nová rekreační soutěž ve stolním tenisu pro pražské rodiny.

Fuček Miloslav

05.01.2009

Rekreačně

Přečteno: 1041

Komentářů: 0

TTC Praha buduje v Praze novou hernu pro veřejnost

TTC Praha chystá v průběhu ledna otevření nové herny stolního tenisu pro veřejnost v rámci Centra zábavy v Praze 8 Karlíně.

03.01.2009

Informace

Přečteno: 2329

Pavelka se včera radoval dvakrát

Josef Pavelka se v pondělí radoval hned dvakrát. Nejen, že obhájil Vánoční pohár, ale ještě i přebíral cenu za naší soutěž, kterou, jak jsme vás již informovali, vyhrál.

23.12.2008

Soutěže

Přečteno: 2159

Soutěž vyhrál Josef Pavelka

Úderem páteční půlnoci skončila naše soutěž, jejímž jediným vítězem se stal Josef Pavelka.

21.12.2008

Soutěže

Přečteno: 2407

Čenkov stále bez porážky

V regionální přeborech Příbramska první a druhé třídy stolního tenisu je po dalším dvojkole v čele první třídy Čenkov, který dosud neprohrál.