Na úvodní stránku

Dva turnaje ve stolním tenisu na závěr školního roku

Centrum zábavy vás zve v letošním školním roce naposledy na dva turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost.

Fuček Miloslav

22.06.2009

Pozvánky

Přečteno: 946

Komentářů: 0

Přijďte na Turnaj jednotlivců ve stolním tenisu

Centrum zábavy vás zve na Velký turnaj jednotlivců pro neregistrované hráče stolního tenisu, který je otevřen pro širokou veřejnost ve dvou výkonnostních kategoriích.

15.06.2009

Pozvánky

Přečteno: 942

Víkend plný stolního tenisu

Po týdenní odmlce nabízí Centrum zábavy opět dva víkendové turnaje pro veřejnost.

08.06.2009

Pozvánky

Přečteno: 929

Tři turnaje na pražské Bambiriádě

Od čtvrtka do neděle probíhala v Praze Bambiriáda, což je přehlídka volnočasových aktivit pro děti a mládež. Od pátku do neděle zde proběhly tři turnaje ve stolním tenisu pro děti do 15 let.

07.06.2009

Rekreačně

Přečteno: 2293

Turnaj k MDD a MAXI turnaj

Centrum zábavy vás na následující víkend zve na Turnaj k MDD ve stolním tenisu. Dalším turnajem ve stolním tenisu pro veřejnost je MAXI turnaj.