Na úvodní stránku





Mistry republiky dorostu jsou SKST Baník Havířov a SKST Hodonín

Fuček Miloslav

2016-03-07

Z domova

Přečteno: 2340

Komentářů: 0


SKST Baník Havířov měl na Mistrovství ČR dorostu své oba týmy ve finále. Dorostenci porazili TJ Ostravu KST a dokráčeli ke zlatu, dorostenky Havířova nestačily na SKST Hodonín a skončily druhé.


DOROSTENCI

Čtvrtfinále:

TJ Ostrava KST A – SK US Steinerová Choceň 3:0, SK Přerov – AC Sparta Praha 1:3, KST Zlín – TJ Ostrava B 3:2, KST Cheb – SKST Baník Havířov 1:3.

Semifinále:

TJ Ostrava KST A – AC Sparta Praha 3:0

Patrik Klos – Filip Strejc 3:0 (8,7,5), Jiří Martinko – Filip Černota 3:1 (1,-7,7,6), František Onderka – Miroslav Šmíd 3:0 (7,4,8).

KST Zlín – SKST Baník Havířov 2:3

Tomáš Koldas – Vojtěch Rozínek 3:1 (-9,10,8,6), Ondřej Lapčík – Matěj Siwiec 1:3 (-7,8,-5,-6), Jakub Dufek – Jan Górecki 0:3 (-7,-7,-7), Ondřej Lapčík – Vojtěch Rozínek 3:1 (10,-9,7,11), Tomáš Koldas – Matěj Siwiec 0:3 (-12,-3,-7).

Finále

TJ Ostrava KST A – SKST Baník Havířov 2:3

Patrik KLOS – Vojtěch ROZÍNEK 0:3 (-9,-8,-7), Jiří MARTINKO – Matěj SIWIEC 3:0 (12,8,4), František ONDERKA – Jan GÓRECKI 0:3 (-11,-8,-13), Patrik KLOS – Matěj SIWIEC 3:2 (-12,-11,10,11,6), Jiří MARTINKO – Vojtěch ROZÍNEK 0:3 (-5,-6,-4).

Utkání o 3. místo:

AC Sparta Praha – KST Zlín 1:3.
stupně dorostenci IMG_9008

Pohled na stupně vítězů soutěže dorostenců: 1. Havířov, 2. Ostrava, 3. Zlín

DOROSTENKY

Čtvrtfinále:

SKST Hodonín A – SK Frýdlant nad Ostravicí 3:0, SKST Vlašim B – KST Hluk 3:2, SKST Vlašim A – Sokol PP Hradec Králové 2 3:0, SKST Hodonín B – SKST Baník Havířov 1:3.

Semifinále:

SKST Hodonín A – SKST Vlašim B 3:0

Solomija Bratejková – Barbora Polívková 3:0 (8,5,3), Markéta Ševčíková – Sára Beranová 3:0 (8,6,4), Solomija Bratejková, Markéta Ševčíková – Barbora Polívková, Sára Beranová 3:2 (-10,2,-6,6,9).

SKST Vlašim A – SKST Baník Havířov 0:3

Dagmar Pěnkavová – Nikita Petrovová 2:3 (6,-4,6,-9,-13), Anna Matějovská – Gabriela Štěpánová 1:3 (-12,1,-9,-5), Dagmar Pěnkavová, Veronika Bošinová – Nikita Petrovová, Gabriela Štěpánová 1:3 (10,-5,-3,-3).

Finále:

SKST Hodonín A – SKST Baník Havířov 3:0

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (5,11,4), Solomija BRATEJKOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:1 (7,-13,8,3), Solomija BRATEJKOVÁ, Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Nikita PETROVOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:1 (8,8,4,11,7).

Utkání o 3. místo:

SKST Vlašim A – SKST Vlašim B 1:3
stupně dorostenky IMG_8995

Stupně vítězů – tři nejlepší kolektivy M-ČR 2016 v soutěži dorostenek

Kompletní výsledky M-ČR družstev mládeže ve stolním tenisu najdete ZDE: Mistrovství ČR družstev dorostu 2016 – Ostrava

Fotogalerii z mistrovství České republiky družstev dorostu ve stolním tenisu najdete zde: http://www.ping-pong.cz/fotogalerie/mistrovstvi-ceske-republiky-druzstev-dorostu-2016/


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
22.04.2021






reklama: www.billboard.cz