Na úvodní stránku





Šimon Bělík vítězem Eurominichamps 2015

Fuček Miloslav

2015-08-31

Ze světa

Přečteno: 1720

Komentářů: 0


Šimon Bělík vyhrál Eurominichamps hráčů ročníku 2004, který je neoficiálním mistrovstvím Evropy pro ročníky 2004 a 2003. Obdřej Květon vyhrál ve stejné kategorii útěchu.


V dvouhře žáků a žákyň ročníků 2004 a 2003 jsme měli na turnaji několil zástupců. Jak si vedli?

 

2004

 

Šimon Bělík – TJ Ostrava KST

Stupeň 1

Bělík Šimon – Meter Roko (Croatia) 3:0(5,4,12), Bělík Šimon – Becourt Noah (Nord Pas de Calais) 3:0(16,9,11), Bělík Šimon – Koehl Hugo (Alsace) 3:0(6,1,4)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 2

Bělík Šimon – Berzosa Daniel (Spain) 3:0(8,9,4), Bělík Šimon – Denechere Nathan (Pays de la Loire) 3:0(2,8,6), Jellouli Milhane (Ile de France) – Šimon Bělík 1:3(8,-7,-6,-5)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 3

Bělík Šimon – Moos Madis (Estonia) 3:0(7,3,7), Bělík Šimon – Groult Célian (Nord Pas de Calais) 3:1(5,-8,63)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 4

Bělík Šimon – Liu Jamie (England) 3:1(5,-9,8,10), Bělík Šimon – Anquetil Quentin (Poitou-Charentes) 3:0(3,8,8)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 5 (vyřazovací)

Telo Evan (Paca) – Bělík Šimon 0:3(-8,-3,-9)

Koehler Felix (Germany) – Bělík Šimon 0:3(-11,-9,-8)

Makarov Vladislav (Russia) – Bělík Šimon 1:3(-8,8,-7,-8)

Deshamps Hugo (Paca) – Bělík Šimon 2:3(-6,7,9,-9,-9)

Ryzhov Sergei (Russia) – Bělík Šimon 2:3(9,-18,-9,7,-5)

Umístění: 1. místo

 

Ondřej Květon - Jiskra Domažlice

Stupeň 1

Květon Ondřej – Vepa Siddarth (Switzerland) 3:1(6,-9,8,9), Květon Ondřej – Weber Guillaume (Lorraine) 3:0(6,7,5), Květon Ondřej – Lambert Simon (Bretagne) 3:0(8,11,10)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 2

Květon Ondřej – Lerat Nolan (Belgium) 0:3(-8,-10,-7), Květon Ondřej – Poret Thibault (Haute-Normandie) 2:3(-9,6,6,-11,-9), Květon Ondřej – Alonso Mattéo (Paca) 3:1(5,5,-6,10)

Pořadí: 4. místo

Umístění: 1. místo v útěše

 

Filip Karel – SK Světlá nad Sázavou

Stupeň 1

Rico Tom (Languedoc Roussillon) – Karel Filip 3:1(5,-9,11,11), Guibert Ethan (Pais de la Loire) – Karel Filip 3:1(2,-13,2,8), Gilles Sohan (Lorraine) – Karel Filip 0:3(-5,-3,-5)

Pořadí: 3. místo

Stupeň 2

Deleglise Matthieu (Bourgogne) – Filip Farel 3:2(6,-7,-7,7,7), Hollo Mike (Germany) – Filip Karel 3:0(8,5,9), Reynaud Damien (Paca) – Filip Karel 0:23(-9,-4,-4)

Pořadí: 3. místo

Umístění: 9. až 16. místo v útěše

 

Barbora Březinová

Stupeň 1

Dmitrienko Světlana (Russia) – Březinová Barbora 3:0(4,4,4), Lemeri Aurélie (Franche-Comte) – Březinová Barbora 3:0(7,9,6), Godard Manon (Nord Pas de Calais) 1:3(-5,-7,9,-8)

Pořadí: 3. místo

Stupeň 2

Zaharia Elena (Romania) – Březinová Barbora 3:0(8,9,10), Belache Mélissa (Nord Pas de Calais) 3:1(-8,2,9,12)

Pořadí: 3. místo

Umístění: 25. až 32. místo v útěše

 

Štěpánka Vrzalová

Stupeň 1

Sisanovaite Gerda (Lithuania) – Vrzalová Štěpánka 3:1(5,6,-8,6), Beniers Anouk (Belgium) – Vrzalová Štěpánka 3:0(8,9,5), Vrzalová Štěpánka – Beaudron Clara (Pays de la Loire) 0:3(-8,-3,-3)

Pořadí: 4. místo

Umístění: 49. až 52. místo v útěše

 

Helenka Sommerová – El Nino Praha

Stupeň 1

López Lucía (Spain) – Sommerová Helenka 0:3(-10,-6,-7), Fary Marine (Nord Pas de Calais) - Sommerová Helenka 0:3(-2,-5,-4), Minni Léa (Alsace) - Sommerová Helenka 0:3(-8,-6,-3)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 2

Sommerová Helenka – Debadts Marion (Lorraine) 3:0(4,8,9), Sommerová Helenka – Hurse Anna (Wales) 3:2(6,-9,-5,8,11)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 3

Sommerová Helenka – Belache Mélissa (Nord Pas de Calais) 3:1(5,-6,6,5), Sommerová Helenka – Arapovic Hana (Croatia) 2:3(-4,7,-10,14,-8)

Pořadí: 2. místo

Stupň 4 (vyřazovací):

Sangeorzan Ioana (Romania) – Sommerová Helenka 3:1(13,10,-10,3)

Sommerová Helenka - Billaud Oriane (Poitou-Charentes) 3:0(11,8,8)

Hauzerai Lya (Pays de la Loire) Sommerová Helenka 0:3(-2,-7,-7)

Striga Ivona (Croatia) – Sommerová Helenka 2:3(-7,-7,7,10,-3)

Sommerová Helenka – Wrzosek Wiktoria (Poland) 2:3(-6,-5,8,8,-9)

Pořadí: 18. místo

 

Nela Hanáková

Stupeň 1

Hanáková Nela – Marcelino Bruna 1:3(5,-7,-8,-4), Hanáková Nela - Gout Emeline (Ile de France) 2:3(-5,8,9,-11,-7), Hanáková Nela – Martin Lise (Alsace) 2:3(7,-5,-4,9,-11)

Pořadí: 4. místo

Umístění: 49. až 56. v útěše

 

2003

 

Matěj Stach

Stupeň 1

Stach Matěj – Fruchart Benjamin (Nord Pas De Calias) 1:3(-8,7,-8,-4), Stach Matěj – Hogye Daniel (Hungary) 3:1(-9,8,9,9)

Pořadí: 2. místo

Stupeň 2

Rassenfosse Adrien (Belgium) – Stach Matěj 3:1(7,-5,9,5), Dos Santos Gaëtan (Rhone-Alpes) – Stach Matěj 3:1(8,7,-7,10), Sauer Rafael (Bretagne) – Stach Matěj 3:2(8,-6,12,-5,8)

Pořadí: 4. místo

Umístění: 9. až 18. místo v útěše

 

Ondřej Pešek

Stupeň 1

Pešek Ondřej – Taylor David (Ireland) 3:1(6,9,-9,7), Pešek Ondřej – Bernard Léo-Paul (Ile de France) 2:3(6,-11,-10,7,-8), Pešek Ondřej – Vedrine Renaud (Auvergne) 3:1(7,-9,7,9)

Pořadí: 2. místo

Stupeň 2

Israeli Tal (Israel) – Pešek Ondřej 3:0(6,8,8), Bloit Martin (Centre) - Pešek Ondřej 3:1(-10,3,4,4), Consigny Louis (Alsace) – Pešek Ondřej 1:3(-5,-2,7,-3)

Pořadí: 3. místo

Stupeň 3

Pons Arnau (Spain) – Pešek Ondřej 3:0(8,5,5), Thomas Julien (Bretagne) – Pešek Ondřej 3:1(-6,9,11,8)

Pořadí: 3. místo

Umístění: 41. až 48. místo v útěše

 

Dan Janovský

Stupeň 1

Janovský Dan – López Alberto (Spain) 0:3(-11,-8,-6), Sabhi Myshaal (Champagne Ardenne) – Janovský Dan 3:0(2,8,6)

Pořadí: 3. místo

Stupeň 2

Janovský Dan – Hogye Daniel (Hungary) 3:2(-7,6,-7,12,9), Janovský Dan – Thomas Julien (Bretagne) 0:3(-6,-4,-6), Rakotoarimanana Fabio (France) – Janovský Dan 3:0(5,8,4)

Pořadí: 3. místo

Stupeň 3

Hast Karl (Sweden) – Janovský Dan 3:0(4,7,5), Tissandier Antonie (Auvergne) – Janovský Dan 3:0(6,2,5)

Pořadí: 3. místo

Umístění: 41. až 48. místo v útěše

 

Klára Witoszová – Baník Havířov

Stupeň 1

Witoszová Klára – Stacey Lauren (Wales) 3:1(4,-1,7,1), Martin Lucie (Poitou-Charentes) – Witoszová Klára 3:2(-9,9,-5,6,4)

Pořadí: 2. místo

Stupeň 2

Farcy Lucie (France) – Witoszová Klára 3:0(6,4,8), Wotoszová Klára – Chawes Andrea (Spain) 0:3(-9,-8,-9)

Pořadí: 3. místo

Umístění: 9. až 16. místo v útěše

 

Andrea Hnojská

Stupeň 1

Hnojská Andrea – Nl Xiao Jing (Luxembourg) 3:0(4,4,7), Massenat Loane (Champagne Ardenne) 1:3(-8,5,-9,-7)

Pořadí: 1. místo

Stupeň 2

Hnojská Andrea – Duviver Estelle (Belgium) 0:4(-6,-10,-9,-8)

Pořadí: 2. místo

Stupeň 3

Farcy Lucie (France) – Hnojská Andrea 3:0(4,6,4), Hnojská Andrea – Horvat Anamaltija (Slovenia) 3:0(7,4,8)

Pořadí: 2. místo

Stupeň 4 (vyřazovací)

Hnojská Andrea – Riliskyte Kornelija (Lithuania) 1:3(7,-7,-5,-8)

Guceanu Raluca (Romania) – Hnojská Andrea 3:0(9,8,6)

Umístění: 17. až 32. místo

 

Vedle Šimona Bělíka se do hlavní soutěže probojovali ještě Helenka Sommerová a Andrea Hnojská.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
15.11.2019






reklama: www.billboard.cz