Na úvodní stránku





Soutěže ve stolním tenisu včera skončily čtyřhrami

Fuček Miloslav

2013-06-27

Z domova

Přečteno: 1802

Komentářů: 0


Letní olympiáda dětí a mládeže se chýlí ke konci. Soutěže ve stolním tenisu skončily včera, kdy se hrály čtyřhry.


Ve středu se na Letní olympiádě dětí a mládeže hrály čtyřhty stolního tenisu. Ty s ehrály vylučovacím systémem.

 

Čtyřha starších žáků

 

Osmifinále

Vašíček, Kutil – bye, Bistřický, Pechman – Kortus, Šálený ?:3, Krejcar, Bárta, - Žižka, Kašpar 3:?, Hobl, Žaloudík – Bělohlávek, Buben ?:3, Vévoda – Pilch – Pařízek, Košek 3:?, Vlach Martin, Vlach Michal – Lapka, Strejc ?:3, Dusík, Marat – Herveret, Malý 3:?, Lapčík, Konečný – bye

 

Čtvrtfinále

Vašíček, Kutil – Kortus, Šálený ?:3, Krejcar, Bárta – Bělohlávek, Buben ?:3, Vévoda, Pilch – Lapka, Strejc ?:3, Dusík, Marat – Lapčík, Konečný ?:3

 

Semifinále

Kortus, Šálený – Bělohlávek, Buben ?:3, Lapka, Strejc – Lapčík, Konečný ?:3

 

Finále

Bělohlávek, Buben – Lapčík, Konečný 3:?

 

O 3. místo

Kortus, Šálený – Lapka, Strejc ?:3

 

O 5. až 8. místo

Vašíček, Kutil – Krejca, Bárta 3:?, Vévoda, Pichl – Dusík, Marat 3:?

 

O 5. místo

Vašíček, Kutil – Vévoda, Pichl 3:?

 

Pořadí čtyřher starších žáků

1. Dominik Bělohlávek a Vlastimil Buben (Pardubický), 2. Ondřej Lapčík a Lukáš Konečný (Zlínský), 3. Miroslav Lapka a Filip Strejc (Středočeský), 4. Filip Kortus a David Šálený (Jihočeský), 5. Jan Vašíček a Libor Kutil (Jihomoravský), 6. Ondřej Vévoda a Jakub Pilch (Moravskoslezský)

 

Čtyřha mladších žáků

 

Osmifinále

Sedlář, Jromek – bye, Hudec, Vyleta – Průša, Daníček ?:3, Gabriel, Mečl – Mokrejš, Jakubský 3:?, Čermák, Lengál – Valenta, Černota ?:3, Bičan, Koldas – Hložek, Novotný 3:?, Karbula, Mít – Bako, Koubek ?:3, Olejník, Skopal – Visinger, Kříž 3:?, Plachra, Frejvolt – bye

 

Čtvrtfinále

Sedlář, Hromek – Průša, Daníček 3:?, Gabriel, Mečl – Valenta, Černota ?:3, Bičan, Koldas – Bako, Koubek 3:?, Olejník, Skopal – Plachta, Frejvolt ?:3

 

Semifinále

Sedlář, Hromek – Valenta, Černota 3:?, Bičan, Koldas – Plachta, Frejvolt 3:?

 

Finále

Sedlář, Hromek – Bičan, Koldas 3:?

 

O 3. místo

Valenta, Černota – Plachta, Frejvolt ?:3

 

O 5. až 8. místo

Průša, Daníček – Gabriel, Mečl 3:?, Bako, Koubek – Olejník, Skopal ?:3

 

O 5. místo

Průša, Daníček – Olejník, Skopal 3:?

 

Pořadí čtyřher mladších žáků

1. David Sedlář a Filip Hromek (Jihomoravský), 2. Miroslav Bičan a Tomáš Koldas (Zlínský), 3. Jakub Plachta a Lukáš Frejvolt (Moravskoslezský), 4. Jan Valenta a Filip Černota (Středočeský), 5. David Průša a Adam Daníček (Praha), 6. Petr Olejník a Dalibor Skopal (Olomoucký)

 

Čtyřhra žákyň

 

Osmifinále

Ilčíková, Pyskatá – bye, Šimůnková, Melicharová – Šedová, Sedláčková ?:3, Sazimová, Kozáková – Absolonová, Svatoňová 3:?, Nováková, Allertová – Matějovská, Pěnkavová ?:3, Štěpánová, Čechová – Hnojská, Janoušková 3:?, Jánská, Polcarová – Blašková, Bandíková ?:3, Němcová, Studenovská – Komárková, Králová 3:?, Viktorínová, Slezáková – bye

 

Čtvrtfinále

Ilčíková, Pyskatá – Šedová, Sedláčková 3:?, Sazimovská, Kozáková – Matějovská, Pěnkavová ?:3, Štěpánová, Čechová – Blašková, Bandíková 3:?, Němcová, Studenovská – Viktorínová, Slezáková ?:3

 

Semifinále

Ilčíková, Pyskatá – Matějovská, Pěnkavová 3:?, Štěpánová, Čechová – Viktorínová, Slezáková 3:?

 

Finále

Ilčíková, Pyskatá – Štěpánová, Čechová 3:?

 

O 3. místo

Matějovská, Pěnkavová – Viktorínová, Slezáková 3:?

 

O 5. až 8. místo

Šedová, Sedláčková – Sazimová, Kozáková ?:3, Blašková, Bandíková – Němcová, Studenovská 3:?

 

O 5. místo

Sazimová, Kozáková – Blašková, Bandíková ?:3

 

Pořadí čtyřher žákyň

1. Anežka Ilčíková a Denisa Pyskatá (Jihomoravský), 2. Gabriela Štěpánová a Kateřina Čechová (Moravskoslezský), 3. Anna Matějovská a Dagmar Pěnkavová (Středočeský), 4. Michaela Viktorínová a Stanislava Slezáková (Zlínský), 5. Zdena Blašková a Linda Bandíková (Jihočeský), 6. Terezie Sazimová a Tereza Kozáková (Královéhradecký)

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva

 

Osmifinále

Vašíček, Pyskatá – bay, Bistřický, Janoušová – Hobl, Polcarová ?:3, Hervert, Allertová – Vlach Martin, Králová ?:3, Pařízek, Svatoňová – Pilch, Čechová ?:3, Lapka, Pěnkavová – Žižka, Kozáková 3:?, Dusík, Melicharová – Bárta, Studenovská 3:?, Buben, Sedláčková – Kortus, Bandíková 3:?, Lapčík, Slezáková – bye

 

Čtvrtfinále

Vašíček, Pyskatá – Hobl, Polcarová 3:?, Vlach Martin, Králová – Pilch, Čechová ?:3, Lapka, Pěnkavová – Dusík, Melicharová 3:?, Buben, Sedláčková – Lapčík, Slezáková ?:3

 

Semifinále

Vašíček, Pyskatá – Pilch, Čechová 3:?, Lapka, Pěnkavová – Lapčík, Slezáková ?:3

 

Finále

Vašíček, Pyskatá – Lapčík, Slezáková 3:?

 

O 3. místo

Pilch, Čechová – Lapka, Pěnkavová 3:?

 

O 5. až 8. místo

Hobl, Polcarová – Vlach Martin, Králová 3:?, Dusík, Melicharová – Buben, Sedláčková ?:3

 

O 5. místo

Hobl, Polcarová – Buben, Sedláčková 3:?

 

Pořadí smíšené čtyřhry staršího žactva

1. Jan Vašíček a Denisa Pyskatá (Jihomoravský), 2. Ondřej Lapčík a Stanislava Slezáková (Zlín), 3. Jakub Pilch a Kateřina Čechová (Moravskoslezský), 4. Miroslav Lapka a Dagmar Pěnkavová (Středočeský), 5. Lukáš Hobl a Anežka Polcarová (Karlovarský), 6. Vlastimil Buben a Tereza Sedláčková (Pardubický)

 

Smíšená čtyřhra mladšího žactva

 

Osmifinále

Hromek, Ilčíková – bye, Novotný, Blašková – Průša, Šimůnková 3:?, Koubek, Šedová – Mečl, Absolonová 3:?, Karbula, Nováková – Černota, Matějovská ?:3, Plachta, Štěpánová – Visinger, Jánská 3:?, Hudec, Hnojská – Mokrejš, Sazimová 3:?, Olejník, Komárková – Čermák, Němcová 3:?, Koldas, Viktorínová – bye

 

Čtvrtfinále

Hromek, Ilčíková – Novotný, Blašková 3:?, Koubek, Šedová – Černota, Matějovská 3:?, Plachta, Štěpánová – Hudec, Hnojská 3:?, Olejník, Komárková – Koldas, Viktorínová ?:3

 

Semifinále

Hromek, Ilčíková – Koubek, Šedová 3:?, Plachta, Štěpánová – Koldas, Viktorínová ?:3

 

Finále

Hromek, Ilčíková – Koldas, Viktorínová 3:?

 

O 3. místo

Koubek, Šedová – Plachta, Štěpánová ?:3

 

O 5. až 8. místo

Novotný, Blašková – Černota, Matějovská 3:?, Hudec, Hnojská – Olejník, Komárková 3:?

 

O 5. místo

Novotný, Blašková – Hudec, Hnojská 3:?

 

Pořadí smíšené čtyřhry mladšího žactva

1. Filip Hromek a Anežka Ilčíková (Jihomoravský), 2. Tomáš Koldas a Michaela Viktorínová (Zlínský), 3. Jakub Plachta a Gabriela Štěpánová (Moravskoslezský), 4. Vojtěch Koubek a Eliška Šedová (Pardubický), 5. Petr Novotný a Zdena Blašková (Jihočeský), 6. Vít Hudec a Andrea Hnojská (Plzeňský)

 

Neoficiální pořadí úspěšnosti krajů ve stolním tenisu

1. Jihomoravský 48, 2. Zlínský 41, 3. Středočeský 30, 4. Moravskoslezský 28, 5. Pardubický 16, 6. Jihočeský 13, 7. Královéhradecký 4, 8. - 9. Praha a Vysočina, 10. Karlovarský, 11. až 13. Plzeňský, Olomoucký a Ústecký 1, 14. Liberecký 0


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
22.04.2021






reklama: www.billboard.cz